Novinky

Článek o spolupráci na projektu v Kambodži

Diakonie v projektu, který financuje ČRA, spojila své síly s dalšími třemi hráči. Společnost G-servis a Česká zemědělská univerzita provádějí průzkum, monitoring a technický rozvoj vodních zdrojů, a to včetně odborných školení pro místní správu a experty. Mají za sebou již první rozsáhlý průzkum na místě, který proběhl loni v listopadu.

více

Rozvoj WASH a komunitní infrastruktury pro usnadnění každodenního života

Po 6ti letém působení v Arakanském státě v Myanmaru v rámci humanitární intervence jsme se rozhodli rozšířit naše aktivity a dát jim i rozvojový ráz, který tento region tak nutně potřebuje.

více

V Kambodži byl zahájen projekt ČRA, který zajistí obyvatelům 45 vesnic přístup k pitné vodě

Pouze zhruba polovina obyvatel kambodžské provincie Kampong Chhnang má přístup k nezávadné pitné vodě. Počet míst s přístupem k ní je nedostatečný a nepokrývá celkovou potřebu obyvatel. 8.

více

G-servis Praha, s.r.o. Sanace SEZ v areálu bývalého podniku KOVOPLAST a sousedním intravilánu města Nový Bydžov

G-servis Praha, s.r.o. Sanace SEZ v areálu bývalého podniku KOVOPLAST a sousedním intravilánu města Nový Bydžov. Dokončení odtěžby kontaminovaných zemin v ohnisku u ZŠ Františka Palackého.

více

Úspora vody a energií rekonstrukcí úpravny vody v pivovaru Ostravar

Úspora vody a energií rekonstrukcí úpravny vody v pivovaru Ostravar. Konference: Úspora vody v průmyslu

více

České firmy usilují o zakázky v Sýrii - mezi nimi i naše firma

Článek Hospodářských novin o kooperaci společnosti G-servis Praha s dalšími českými firmami na obnově válkou poničeného vodního hospodářství v Sýrii.

více

Rozhovor obchodního ředitele společnosti Ing. Jakuba Kubálka pro Hospodářské noviny.

Rozhovor nejen o nových trendech v úpravě a čištění vody s Jakubem Kubálkem pro Hospodářské noviny si můžete přečíst v pdf souboru na odkaze níže.

více

Rozhovor jednatele společnosti Martina Gutha pro Hospodářské noviny.

Rozhovor nejen o nových trendech v úpravě a čištěnív ody s RNDr. Martinem Guthem pro Hospodářské noviny. si můžete přečíst v pdf souboru na odkaze níže.

více

8. výročí nadace T-SOFT ETERNITY a koncert Pavlíny Filipovské

8. výročí nadace T-SOFT ETERNITY a koncert Pavlíny Filipovské - březen 2018 Majitelé společnosti Martin Guth a Michal Tylš předali v průběhu večera dárkový šek na 25 tisíc korun řediteli nadace panu Ing. Michalovi Vaněčkovi.

více

Dokončení projektu v rámci Zahraniční rozvojové spolupráce, Myanmar

  G-servis Praha spol. s r.o. dokončil instalaci dvou úpraven vody pro základní školy v Myanmaru. Jednalo se o projekt Zahraniční rozvojové spolupráce pod hlavičkou Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky. Věříme, že se jedná o jeden z řady projektů, které se budou v zemi v rámci mezinárodní spolupráce realizovat.  

více

Udržitelné a efektivní nakládání s vodami v aglomeraci Sihanukville, Kambodža

G-servis Praha spol. s r.o. v současné době realizuje projekt rozvojového partnerství v rámci programu B2B, který je realizován prostřednictvím České rozvojové agentury.

více

Proběhla výstava VOD-KA 2017.

Krátkou obrazovou reportáž si můžete prohlédnout na následujícím odkazu.

více

Pozvánka na výstavu VOD-KA 2017

Přijďte se na nás podívat na výstavu! Společnost G-servis Praha spol. s r.o. si Vás dovoluje pozvat na 20. ročník vodohospodářské výstavy VODOVODY-KANALIZACE konané ve dnech 23. - 25. 5. 2017 v areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany. Prezentaci našich výrobků a služeb najdete v hale č. 4, stánek č 74. Těšíme se na Vaši návštěvu.

více

Podnikatelské fórum a seminář Komplexní řešení vodohospodářských systémů

Dne 27.04.2017  proběhl v hotelu Holiday Inn v Žilině za účasti velvyslankyně České republiky v Bratislavě paní Livie Klausové Podnikatelské fórum a seminář Komplexní řešení vodohospodářských systémů. Seminář organizovala Slovenská obchodní a průmyslová komora v Žilině.

více

Studie proveditelnosti

V rámci podpory České rozvojové agentury byla v průběhu roku 2016 zpracována studie proveditelnosti s názvem "Udržitelná a efektivní úprava vody v Myanmaru/Barmě", kterou realizovala firma G-servis Praha s.r.o. Předmětem bylo stanovení koncepce podpory a rozvoje moderních úpravárenských technologií v Myanmaru/Barmě.

více