Novinky

G-servis Praha, s.r.o. Sanace SEZ v areálu bývalého podniku KOVOPLAST a sousedním intravilánu města Nový Bydžov

G-servis Praha, s.r.o. Sanace SEZ v areálu bývalého podniku KOVOPLAST a sousedním intravilánu města Nový Bydžov. Dokončení odtěžby kontaminovaných zemin v ohnisku u ZŠ Františka Palackého.

více

Úspora vody a energií rekonstrukcí úpravny vody v pivovaru Ostravar

Úspora vody a energií rekonstrukcí úpravny vody v pivovaru Ostravar. Konference: Úspora vody v průmyslu

více

České firmy usilují o zakázky v Sýrii - mezi nimi i naše firma

Článek Hospodářských novin o kooperaci společnosti G-servis Praha s dalšími českými firmami na obnově válkou poničeného vodního hospodářství v Sýrii.

více

Rozhovor obchodního ředitele společnosti Ing. Jakuba Kubálka pro Hospodářské noviny.

Rozhovor nejen o nových trendech v úpravě a čištění vody s Jakubem Kubálkem pro Hospodářské noviny si můžete přečíst v pdf souboru na odkaze níže.

více

Rozhovor jednatele společnosti Martina Gutha pro Hospodářské noviny.

Rozhovor nejen o nových trendech v úpravě a čištěnív ody s RNDr. Martinem Guthem pro Hospodářské noviny. si můžete přečíst v pdf souboru na odkaze níže.

více

8. výročí nadace T-SOFT ETERNITY a koncert Pavlíny Filipovské

8. výročí nadace T-SOFT ETERNITY a koncert Pavlíny Filipovské - březen 2018 Majitelé společnosti Martin Guth a Michal Tylš předali v průběhu večera dárkový šek na 25 tisíc korun řediteli nadace panu Ing. Michalovi Vaněčkovi.

více

Dokončení projektu v rámci Zahraniční rozvojové spolupráce, Myanmar

  G-servis Praha spol. s r.o. dokončil instalaci dvou úpraven vody pro základní školy v Myanmaru. Jednalo se o projekt Zahraniční rozvojové spolupráce pod hlavičkou Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky. Věříme, že se jedná o jeden z řady projektů, které se budou v zemi v rámci mezinárodní spolupráce realizovat.  

více

Udržitelné a efektivní nakládání s vodami v aglomeraci Sihanukville, Kambodža

G-servis Praha spol. s r.o. v současné době realizuje projekt rozvojového partnerství v rámci programu B2B, který je realizován prostřednictvím České rozvojové agentury.

více

Proběhla výstava VOD-KA 2017.

Krátkou obrazovou reportáž si můžete prohlédnout na následujícím odkazu.

více

Pozvánka na výstavu VOD-KA 2017

Přijďte se na nás podívat na výstavu! Společnost G-servis Praha spol. s r.o. si Vás dovoluje pozvat na 20. ročník vodohospodářské výstavy VODOVODY-KANALIZACE konané ve dnech 23. - 25. 5. 2017 v areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany. Prezentaci našich výrobků a služeb najdete v hale č. 4, stánek č 74. Těšíme se na Vaši návštěvu.

více

Podnikatelské fórum a seminář Komplexní řešení vodohospodářských systémů

Dne 27.04.2017  proběhl v hotelu Holiday Inn v Žilině za účasti velvyslankyně České republiky v Bratislavě paní Livie Klausové Podnikatelské fórum a seminář Komplexní řešení vodohospodářských systémů. Seminář organizovala Slovenská obchodní a průmyslová komora v Žilině.

více

Studie proveditelnosti

V rámci podpory České rozvojové agentury byla v průběhu roku 2016 zpracována studie proveditelnosti s názvem "Udržitelná a efektivní úprava vody v Myanmaru/Barmě", kterou realizovala firma G-servis Praha s.r.o. Předmětem bylo stanovení koncepce podpory a rozvoje moderních úpravárenských technologií v Myanmaru/Barmě.

více

Curlingový turnaj

Zástupci firmy G-servis Praha, s.r.o. se dne 10.2.2017 zúčastnili curlingového turnaje pořádaného společností SHARE MEDIA, a.s. v curlingové hale v Roztylech. V základní části firemní tým A bojoval o první místo, avšak nakonec podlehl pozdějším poraženým finalistům. V souboji o 5. místo po obrovském boji a nasazení zametačů prohrál a obsadil hezké 6.

více

Udržitelná a efektivní úprava vody v Myanmaru

V říjnu byla dokončena studie proveditelnosti s názvem "Udržitelná a efektivní úprava vody v Myanmaru".

více

Nový článek na webu TZB

Na stránkách webu TZB-info byl zveřejněn článek na téma "Úprava vody – „nové“ kontaminanty a způsoby jejich odstraňování".Odkaz zde.

více